Hakkımızda

1980 yılına dayanan geçmişiyle uzmanlık alanı olan  AG - OG Elektrik Tesisleri, Enerji Nakil Hatları, Yeraltı Şehir Şebekelerin taahhüdünü üstlenmiş bu alanda yüzlerce tesisin yapımını başarı ile tamamlamıştır. 2007 yılında Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş nin ihale yaptığı Batman, Siirt, Mardin illerinde Numarataj adı altında Coğrafi Bilgi Sistemleri Proje üretimi yapmış ve bu alanda kendini yetiştirip geliştirerek hem personel anlamında hem de son  teknolojik cihazları kullanarak kendini daha bir üst seviyeye çıkarmış ve 2017 yılında Ankara merkezli şirketimiz AYB Enerji ve Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi adıyla Elektrik Dağıtım Şebekeleri ve Enerji Nakil Hatları Proje üretimi Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Elektrik Tesis Yapımı Taahhüttü alanlarında konusunda uzman bir ekip ile kurulmuştur.

Şirketin bünyesinde 3 + 15 aaha personel çalışmakta olup,  sağlanan hizmetler;  Master Plan,  Uygulama Projeleri Hazırlanması,  Proje Yapımı ile Paralel Hakediş Hazırlama, Proje Yönetimi ve Yazılım Program Geliştirme ve Danışmanlık ve Müşavirlik Hizmetlerini kapsayıp, Taahhüt İşleri 37 Yıl, Proje deneyimleri ise 10 yıllık engin tecrübe bilgisiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

TEİAŞ, TEDAŞ, DSİ, ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI, İLLER BANKASI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI, gibi Kamu kurum ve kuruluşlarına ÖZEL Kuruluşlara Proje hizmetleri sunulmaktadır. Ayrıca TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VE TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE bağlı ortaklıklara yani 81 il’e Proje hizmetleri verilmektedir.

Saygılarımızla,

AYB ENERJİ ve YAPI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Yönetim Ekibimiz

about_us_7

 Fatma YARAŞ

Şirket Müdürü

 

about_us_3

Bayram YARAŞ

Proje Yöneticisi

0530-630-0540 | bayramyaras@aybenerji.com.tr

 

about_us_7

Zahide YARAŞ

Elektrik Elektronik Mühendisi

 

Araç Parkımız

Cinsi Modeli Sayı
Peugeot 407 Araba 2008 1
6 Tonluk Traktör Üstü Vinç 2012 1
CAT-HİDROMEK 4cx kepçe 2008-2013 2
3cx terex Kepçe 2006 1
L-200 – AS250 çift kabin Pikap 2006 2